29 липня, у вівторок, у Козині відбудеться щорічний турнір з гольфу серед ветеранів, організований адаптивним клубом “Об’єднані гольфом”
Про це повідомляє інформаційний портал “Легендарний Київ”.
Громадська організація “Спортивний клуб “Об’єднані гольфом” функціонує як адаптивний клуб, створений для комфортного та доступного відпочинку ветеранів, їхніх рідних та осіб з інвалідністю. Клуб є важливою платформою для соціалізації, психологічного відновлення та підтримки активного способу життя.
Учасники наших тренувань не лише опановують техніку гри в гольф, а й отримують користь від регулярної фізичної активності, що сприяє покращенню фізичного стану, координації рухів і загального самопочуття. Окрім фізичних переваг, гольф позитивно впливає на психологічний стан — гра на природі, зосередженість, командна взаємодія та підтримка знижують рівень тривожності, покращують емоційний фон і сприяють психоемоційному відновленню.
Регулярні заняття з гольфу проводяться в межах фізкультурно-оздоровчих заходів “Активні парки – Нестримні” та включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів України на 2025 рік.
Наш адаптивний клуб уже третій рік поспіль організовує цей турнір як частину програми фізичної, психологічної та соціальної реабілітації ветеранів через гольф.
У цьогорічному турнірі візьмуть участь 30 ветеранів з усієї України — від Одеси до Львова. Більшість із них — військові з ампутаціями, які через спорт поступово повертаються до активного життя, відновлюючи не лише фізичну форму, а й внутрішню рівновагу.
Зазначимо, що на Київщині гольф не лише набуває популярності як елітний вид спорту, а й відіграє важливу соціальну та реабілітаційну роль. Зокрема, в Козині вже кілька років поспіль проводять заняття з гольфу для поранених військовослужбовців, де спорт допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя.
Детальніше про такі ініціативи читайте у матеріалі: Реабілітація гольфом: у Козині проводять заняття для поранених військових.
Також нещодавно на Київщині тренувалась збірна ветеранів-гольфістів з інвалідністю, яка представляла Україну на міжнародних змаганнях. Ці спортсмени власним прикладом доводять, що гольф може бути доступним і мотивуючим видом спорту.
Детальніше: Тренувалися на Київщині: збірна ветеранів-гольфістів з інвалідністю взяла участь у міжнародних змаганнях.
Крім того, гольф-клуб у Козині активно розвиває індустрію гольфу в Україні, залучаючи до занять новачків, дітей і ветеранів.
Більше про діяльність клубу — в матеріалі: Клуб на Київщині розвиває індустрію гольфу в Україні.
Нагадаємо, що у Броварах відкриють перший на Київщині спортивний клас із плавання.